ویزای ict کانادا

مهاجران برای ثبت شعبه شرکت در کانادا می‌توانند از برنامه انتقال درون شرکتی برای آوردن کارمندان مورد نیاز از طریق ویزای ICT به کانادا استفاده کنند. ویزای ICT کانادا یک سال اعتبار دارد و مجوز کار موقت محسوب می‌شود. در صورتی که شرکت رابطه واجد شرایطی داشته باشد و به تجارت خود ادامه دهد، قابل تمدید یا تبدیل به اقامت دائم است. در این مطلب از موسسه مهاجرتی هلدینگ رسام به بررسی کامل و جامع ویزای ict کانادا می پردازیم. اگر به دنبال مهاجرت به کانادا از این طریق می باشید، این مطلب را از دست ندهید.

روش ICT چیست؟

ICT مخفف انتقال داخلی شرکت است و به فرآیند انتقال داخلی شرکت اشاره دارد. ویزای ICT کانادا نوعی روش مهاجرت به کشور کانادا است که به مدیران و متخصصان این امکان را می‌دهد که تحت شرایط خاصی در کانادا حضور داشته باشند و به کار مشغول شوند. برنامه ICT مربوط به مجوز LMIA کانادا است و به گزارش رسمی آژانس توسعه نیروی کار اشاره دارد. با ارسال این گزارش ثابت می‌کنید که از دیدگاه کارفرما به سیستم اقتصادی کانادا آسیبی وارد نمی‌کنید و تأثیر منفی بر اقتصاد این کشور ندارید. همچنین نشان می‌دهد که فرصت‌های شغلی برای نیروهای بومی کانادا توسط مهاجران خارج از کشور استفاده نخواهد شد. اما راه دیگری وجود دارد که نیازی به تایید LMIA ندارد. IMP یا (برنامه مهاجرت بین المللی) کانادا، یکی از اجزای برنامه مجوز کارگران خارجی، به کارفرما اجازه می دهد تا کارگران بین المللی را بدون دریافت مجوز LIMIA استخدام کند.

ویزای ICT کانادا چیست؟

دولت کانادا راه های مختلفی را برای مهاجران برای دریافت ویزا برای ورود و استخدام کارگران خارجی ارائه می کند. از این میان، ویزای درون شرکتی کانادا (ICT) برای مشاغل بین المللی صادر می‌شود و برای افرادی در نظر گرفته شده است که مایل به گسترش فعالیت های فعلی خود در کانادا هستند. هنگام درخواست ویزای ICT کانادا، متقاضیان باید توانمندی شرکت را مشخص نمایند:

 • شواهدی مبنی بر اینکه شرکت می تواند هزینه‌های راه اندازی عملیات را از نظر مالی حمایت کند و توانایی پرداخت حقوق کارکنان را دارد.
 • یک طرح کسب و کار تهیه کنید که برنامه‌های واقع بینانه کارمند را برای شروع یک کسب و کار جدید و انجام کسب و کار در کانادا مشخص کند.
 • شواهدی مبنی بر اینکه فضای فیزیکی ایمن (یا ایمن) است.
 • هنگام انتقال یک مدیر به کانادا، شرکت باید اثبات کند به اندازه کافی بزرگ است که از وظایف اجرایی یا مدیریتی پشتیبانی کند.
 • هنگام انتقال یک کارمند متخصص واجد شرایط، کسب و کار باید نشان دهد که از عهده تجارت برمی‌آید و این شغل توسط مدیریت کانادایی مدیریت می‌شود.

روش مهاجرت ICT به کانادا

سیستم مهاجرت ICT کانادا به شما این امکان را میدهد که همسر و فرزندان خود را بیاورید و کودکان زیر 18 سال اجازه تحصیل رایگان خواهند داشت.

ICT کانادا یک برنامه مهاجرت تجاری منحصر به فرد است. برنامه انتقال بین شرکتی برای جذب شرکت‌هایی طراحی شده است که در سراسر جهان تأسیس شده‌اند تا فعالیت های خود را در کانادا توسعه دهند. این ویزا مخصوص ۳ دسته افراد زیر است:

 • صاحبان مشاغل، صاحبان مغازه
 • معامله گران
 • سهامداران شرکت

مدیران ارشد و مدیران عملیاتی که در حال حاضر در یک شرکت خارجی مشغول به کار هستند و مایل به گرفتن موقعیت مشابه در کانادا هستند و پرسنل تجاری کلیدی نیز باید از شرایط خاصی برخوردار باشند که در بخش‌های بعدی شرح خواهیم داد:

برنامه ICT کانادا 2023

برنامه ICT کانادا 2023 طی چند روش انجام می‌شود و متقاقضیان باید طبق استراتژی درست، باید پتانسیل خود را به  مسئولین ارائه نمایند. پس از آن، متقاضیان باید مدارک مورد نیاز برای اخذ این ویزا را تهیه کنند. مجوزهای کار ICT به مدت یک الی دو سال اعتبار دارد.

انتقال شرکت به کانادا

مهاجرت ICT به کانادا به شما این امکان را می دهد که همسر و فرزندان خود را با خود بیاورید و کودکان زیر 18 سال مجوز تحصیل رایگان دریافت می کنند.

ICT کانادا تنها برنامه مهاجرت تجاری موجود است. برنامه انتقال بین شرکتی یا ثبت شعبه شرکت در کانادا برای جذب شرکت های معتبر از سراسر جهان برای توسعه عملیات خود در کانادا طراحی شده است. این برنامه برای سه قشر قابل استفاده است:

• صاحبان تجارت

• کارآفرینان

• سهامداران شرکت

برای دریافت ویزای کار کانادا می‌توان از روش انتقال شرکت به کانادا یا ثبت شعبه شرکت در کانادا استفاده کرد. انتقال شرکت فعلی و مهاجرت به کانادا در ابتدا ممکن است دشوار باشد. به عنوان یک مقصد مهاجرت، کانادا محبوب ترین مقصد برای تجار، کارآفرینان و کارگران است. اگر قصد دارید تجارت خود را در کانادا گسترش دهید، می‌توانید به صورت قانونی درخواست اخذ ویزای ICT کانادا را ثبت کنید. با این ویزا می‌توانید یک برنامه تبادل در داخل شرکت داشته باشید و مدیران، مدیریت و متخصصان شرکت خود را به کانادا منتقل کنید.

مزایا و معایب ویزای ICT کانادا

سرمایه گذاری در کانادا مزایا و معایب خود را دارد. در ادامه توضیح خواهیم داد:

مزایای ویزای ICT کانادا

روند تحویل سریع: از زمان درخواست تا صدور ویزای ICT کانادا زمان کمی نیاز است.

دسترسی به سیستم بهداشتی: به سیستم بهداشتی عالی کانادا دسترسی خواهید داشت.

عدم نیاز به سرمایه زیاد

بدون نیاز به مدرک زبان

بدون نیاز به دعوت نامه کاری یا پیشنهاد کاری

سفر به کانادا به همراه خانواده

کار برای اقامت دائم

امکان اخذ مجوز کار برای همسر

آموزش رایگان برای کودکان زیر 18 سال

معایب ویزای ICT کانادا

تدوین طرح کسب و کار: تدوین یک طرح کسب و کار مناسب برای بسیاری از مدیران مشکل است و در هنگام تهیه آن به مشاوران مجرب نیاز دارند. یکی از دلایل ریجکت شدن ویزای اطلاعاتی کانادا ارائه بیزنس پلن ضعیف و شفاف نبودن فعالیت‌های شرکت می‌باشد.

اختصاص به گروه خاص افراد: این ویزا برای مدیران و صاحبان شرکت است. بنابراین بسیاری از افراد ممکن است نتوانند از این ویزا استفاده کنند. حتی کارمندان ماهر یک شرکت بین المللی نمی‌توانند این ویزا را دریافت کنند زیرا دولت کانادا شرایط سختی دارد.

مدارک لازم برای ویزای ICT کانادا

مدارک لازم برای دریافت ویزای ICT کانادا در جدول زیر ذکر شده است:

اسکن صفحه اول و صفحات مهر شده پاسپورت و ویزا (گذرنامه فعلی و پاسپورت های قدیمی)

ترجمه گواهی ازدواج

ارائه پایان خدمت کارت

ترجمه شناسنامه همسر و فرزندان زیر ۲۲ سال

ترجمه اساسنامه و گواهی تجاری شرکت

ترجمه لیست بیمه پرسنل و داوطلبان از اداره بیمه

ترجمه اسناد ملکی

ترجمه عنوان تحصیلی و کارنامه داوطلب و همسر

ترجمه کلیه مدارک دوره های آموزش عالی فنی و حرفه ای

ارائه گزارش آموزش به WES

رزومه به زبان انگلیسی

تفسیر سوابق بیمه

هزینه ویزای ICT کانادا

حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت در کانادا فقط 150 هزار دلار است. اما هزینه دریافت ویزای کار ICT کانادا به شرح زیر است:

 • هزینه بررسی کارفرما 230 دلار
 • هزینه ثبت ویزای ورک پرمیت 155 دلار
 • هزینه انگشت نگاری بین 85 تا 170 دلار

نتیجه گیری

ویزای ICT کانادا یک راه عالی برای ایجاد یک تجارت و سرمایه گذاری در کانادا است. با دریافت این ویزا خانواده شما می توانند شما را همراهی کنند و حتی کودکان زیر 18 سال نیز می توانند تحصیل رایگان داشته باشند. در نهایت امکان تبدیل این ویزا به اقامت دائم وجود دارد. حداقل هزینه سرمایه گذاری در کانادا 150000 دلار و حداکثر هزینه برای اخذ ویزای ICT کانادا 500 دلار خواهد بود.

اگر به دنبال مهاجرت به کانادا و کسب اطلاعات کامل در مورد برنامه ict کانادا و جزئیات آن هستید، پیشنهاد می کنیم از طریق پیج اینستاگرام هلدینگ رسام با ما در ارتباط باشید و یا از طریق شماره های زیر با دفتر مرکزی ما تماس حاصل نمایید:

88566803 – 021

88566804 – 021

88566805 – 021

88566806 – 021

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Some of your fields has duplicated datanames, please fix it